Hinterland se Streke en Streeksbestuurders:


Untitled Document

Noordelike Streek


Streeksbestuurder Riaan Wilken - Sel: 082 494 5251


Takke en Takbestuurders

Taknaam

Takbestuurder

Telefoon

Faks

Selfoon

E-pos

Balfour

Hennie Kemp

017 773 0244

017 773 0123

076 982 1011

balfour.takbestuurder@hinterland.co.za

Belfast

Sandra Ferreira

013 253 1168

013 253 0464

072 614 4663

Belfast.takbestuurder@hinterland.co.za

Bethal

Riehan J v Rensburg

017 647 6446

017 647 4834

082 781 4229

bethal.takbestuurder@hinteraland.co.za

Bronkhorstspruit

Zak van Aswegen

013 932 3072 - 4

013 932 0611

082 889 0560

bronkhorstspruit.takbestuurder@hinterland.co.za

Carolina

Gerrit du Preez

017 843 1040

017 843 2608

082 908 6604

carolina.takbestuurder@hinterland.co.za

Cullinan

Annalize Wilken

012 734 1046

012 723 1282

082 419 5602

Cullinan.takbestuurder@hinterland.co.za

Delmas

Deon Strydom

013 665 2343

013 665 1257

082 8881075

delmas.takbestuurder@hinterland.co.za

Ermelo

Vakant

017 819 2800

017 819 7247

 

ermelo.takbestuurder@hinterland.co.za

Grootvlei

 Cecil van den Berg

079 200 9623

087 943 0943

079 504 4418

grootvlei.takbestuurder@hinterland.co.za

Heidelberg

Magdél van Dyk

016 341 3185

016 349 5401

082 829 7544

heidelberg.takbestuurder@hinterland.co.za

Kinross

 Xander Watson 

017 687 1051

017 687 1053

082 883 8028

 kinross.takbestuurder@hinterland.co.za

Lydenburg

Johan van Niekerk

013 235 2261

013 235 3793

083 285 8520

lydenburg.takbestuurder@hinterland.co.za

Middelburg

Org Marx

013 282 5971

013 282 4357

082 907 8849

middelburg.takbestuurder@hinterland.co.za

Nelspruit

Fred Coetzee

013 757 1227

013 752 4763

072 593 0200

nelspruit.takadmin@hinterland.co.za

Nigel

Sonet du Plessis

011 814 6430

011 814 1902

083 408 7203

Nigel.takbestuurder@hinterland.co.za

Oberholzer

Dirk van Niekerk

018 788 6606 / 9

018 788 6795

083 258 5909

oberholzer.takbestuurder@hinterland.co.za

Ogies

Hennie Kruger

013 643 1115

013 643 1249

083 400 5301

ogies.takbestuurder@hinterland.co.za

Potchefstroom

Ruan vd Merwe

018 297 5381

018 293 0113

083 557 5402

potchefstroom.takbestuurder@hinterland.co.z

Vereeniging

 Gustav Hauptfleisch

016 455 1312 - 6

016 455 1395

083 845 8847

vereeniging.takbestuurder@hinterland.co.za

Ventersdorp

Japie Visser

018 264 2043

018 264 2067

083 409 5210

ventersdorp.takbestuurder@hinterland.co.za

Witbank

Amanda Cronje

013 656 1461

013 656 4541

082 907 7458

witbank.takbestuurder@hinterland.co.za

Atterburry

Lydia Hutten

012 991 7090

012 991 6500

083 441 0294

lydia.hutten@farmcity.co.za

Pierre van Ryneveld

Smiley Boshielo

012 662 1710

012 662 1749

084 781 3585

smiley.boshielo@farmcity.co.za

Ruimsig

Estelle Benadie

011 662 1471

011 662 2075

082 805 3356

estelle.benadie@farmcity.co.za

Untitled Document

Suidelike Streek


Streeksbestuurder: Vakant


Takke en Takbestuurders

Taknaam

Takbestuurder

Telefoon

Faks

Selfoon

E-pos

Afrikaskop

Anell Fair

058 661 0027

058 661 0021

073 2328334

afrikaskop.takbestuurder@hinterland.co.za

Amersfoort

Nardus Buys

017 753 1010

017 753 1012

074 332 4469

amersfoort.takbestuurder@hinterland.co.za

Bergville

Anna Kritzinger

036 448 1043

036 4481043

083 357 1034

bergville.takbestuurder@hinterland.co.za

Bethlehem

Jaco Louw

058 3035757

058 3032765

083 264 7049

bethlehem.takbestuurder@hinterland.co.za

Bloemfontein

Gerhard Odendaal

051 4110101

051 4300051

082 8811930

bloemfontein.takbestuurder@hinterland.co.za

Dundee

Willie Viljoen

034 2122140

034 212 4858

083 6083955

dundee.takbestuurder@hinterland.co.za

Eeram

Floors de Klerk

058 622 3222

058 6223222

082 8214247

eeram.takbestuurder@hinterland.co.za

Harrismith

Kobus Bester

058 6221021

058 623 1495

072 247 5107

harrismith.takbestuurder@hinterland.co.za

Heilbron

Wynand Nortje

058 852 3041 - 8

058 852 3047

072 594 0725

heilbron.takbestuurder@hinterland.co.za

Koppies

Davel Kirstein

056 777 2801

056 777 2801

064 6083443

koppies.takbestuurder@hinterland.co.za

Kroonstad

Hendrik de Klerk

056 216 0700

056 213 2824

083 414 4841

kroonstad.takbestuurder@hinterland.co.za

Ladysmith

Graham Fourie

036 6377005

036 6311381

072 1492130

ladysmith.takbestuurder@hinterland.co.za

Marquard

Flip Tait

051 9910612

051 991 0788

082 9077558

marquard.takbestuurder@hinterland.co.za

Newcastle

Heinrich von Wielligh

034 315 4322

034 315 4326

082 572 0369

newcastle.takbestuurder@hinterland.co.za

Petrusburg

Frans vd Walt

053 5740130

053 5740261

078 820 2081

petrusburg.takbestuurder@hinterland.co.za

Senekal

Johan Parkin

058 4812151

058 4814266

082 457 9622

senekal.takbestuurder@hinterland.co.za

Standerton

Thys de Beer

017 712 5261

086 633 3085

082 900 4008

standerton.takbestuurder@hinterland.co.za

Val

Thys de Beer

074 602 7079 

 

074 602 7079 

val.takadmin@hinterland.co.za

Volksrust

Louisa vd Merwe

017 735 5175

017 735 3515

082 573 3139

volksrust.takbestuurder@hinterland.co.za

Vryheid

Leon du Preez

034 9822146

034 9800675

vryheid.takbestuurder@hinterland.co.za

Winterton

Flip Kleynhans

036 4881548

036 4881567

083 6529794

winterton.takbesturder@hinterland.co.za

 









Untitled Document

Westelike Streek


Streeksbestuurder: Johan du Plessis - Sel: 082 452 8300


TAKKE & TAKBESTUURDERS

Taknaam

Takbestuurder

Telefoon

Faks

Selfoon

E-pos

Bothaville

Marius van Wyk

056 515 2181 / 2006

056 515 2185

082 495 4509

bothaville.takbestuurder@hinterland.co.za

Bultfontein

Gerhard van der Ryst

051 853 1141– 5 / 7

051 853 2336

082 950 6700

bultfontein.takbestuurder@hinterland.co.za

Hartbeesfontein

Jana vd Westhuizen

018 431 0690/1/2

018 431 0831

076 876 0991

hartbeesfontein.takbestuurder@hinterland.co.za

Hartswater

 Johan Zietsman

053 474 9600

053 474 9636

082 561 2509

 hartswater.takbestuurder@hinterland.co.za

Hoopstad

Jaco van Graan

053 444 1929

053 444 1101

083 441 0289

hoopstad.takbestuurder@hinterland.co.za

Jan Kempdorp

Marius Lubbe

053 456 1161

053 456 0349

072 289 8005

jankempdorp.takbestuurder@hinterland.co.za

Klerksdorp

Earl Smiles

018 462 8533 / 4

018 462 3808

083 557 8187

klerksdorp.takbestuurder@hinterland.co.za

Odendaalsrus

JD du Plessis

057 354 2125 / 9

057 354 2126

082 422 8084

odeldaalsrus.takbestuurder@hinterland.co.za

OK Grocer

Carla de Bruyn

053 456 1102

053 456 0136

082 086 5178

 jankempgrocer.takbestuurder@hinterland.co.za

Ottosdal

Riaan van Eeden

018 571 0015

018 571 0491

082 385 8229

ottosdal.takbestuurder@hinterland.co.za

Parys

Johan Cromhout

056 817 7325

056 811 4964

083 559 8274

parys.takbestuurder@hinterland.co.za

Schweizer Reneke

Waldo Venter

053 963 2818 /9/20

053 963 2821

083 321 7942

schweizerreneke.takbestuurder@hinterland.co.za

Theunissen

Johan Stander

057 7330043

057 7331722

083 5766239

theunissen.takbestuurder@hinterland.co.za

Tierfontein

Johnny Bezuidenhout

057 899 2731

 

083 278 7602

tierfontein.takadmin@hinterland.co.za

Viljoenskroon

Gerhard Louw

056 343 3101 - 4

056 343 3105

083 414 7813

viljoenskroon.takbestuurder@hinterland.co.za

Welkom

JD du Plessis

057 355 1731 / 2 / 4

057 355 1716

082 422 8084

welkom.takbestuurder@hinterland.co.za

Wesselsbron

Johnny Bezuidenhout

057 899 1851

057 899 1837

083 278 7602

wesselsbron.takbestuurder@hinterland.co.za

Wolmaransstad

Willem Spies

018 596 1470

018 596 1909

083 592 6780

wolmaranstad.takbestuurder@hinterland.co.za